Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Poniedziałek, 29 listopada 2021, imieniny obchodzą Błażej, Walter, Fryderyk
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

Bezpłatne badania wzroku w Aptece Centrum


Tagi: badanie wzroku apteka

Bezpłatne badania wzroku w Aptece Centrum

W czwartek (7 lipca) między godz. 10:00 – 14:00 w Aptece Centrum (ul. Zdrojowa 34) w ramach kampanii tak dla zdrowia (tylko dla posiadaczy karty) odbędą się bezpłatne przesiewowe badanie wzroku.

Na badania obowiązują zapisy pod nr tel. 54 416 20 48

W związku z pogarszającym się stanem wzroku nie tylko osób starszych, ale również i dzieci, Tak dla Zdrowia zachęca do profilaktycznego badania wzroku. Niezdrowy tryb życia, szybki postęp technologiczny oraz wiele godzin spędzanych przed ekranem telewizora i komputera, znacznie obniża sprawność naszego wzroku.

Badanie wzroku będzie wykonane nieinwazyjnym urządzeniem do badań przesiewowych Visiotest, dzięki partnerstwu firmy Essilor - światowego lidera w produkcji soczewek korekcyjnych.

Wykrywanie wad wzroku nie zawsze jest proste, ponieważ objawy często bywają różnorodne i niespecyficzne (ból i pieczenie oczu, łzawienie, rozmazany obraz, szybkie zmęczenie narządu wzroku). Sprawdzian składa się z szeregu testów pozwalających ocenić ostrość widzenia dali oraz bliży dwuocznie, jak i dla każdego oka z osobna. Wykonywany jest także test na astygmatyzm, zeza utajonego, wykrywanie nadwzroczności i krótkowzroczności, czy widzenia przestrzennego i kolorów.powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
Noclegi
Booking.com
Ostatnie 10 aktualności
Biznes
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-11-29
USD 4,1627 -0,30%
EUR 4,6982 -0,12%
CHF 4,5013 -0,13%
GBP 5,5531 -0,12%
Wspierane przez Money.pl

wypożyczanie komputerów