Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Czwartek, 19 lipca 2018, imieniny obchodzą Alfred, Wincenty, Włodzisław
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

I Ogólnopolski Turniej Halowy OSIREK CUP


Tagi: ciechocinek Turniej Halowy OSIREK CUP

 I Ogólnopolski Turniej Halowy OSIREK CUP

W sobotę 2 grudnia 2017 roku w Hali Sportowej przy ul. Lipnowskiej 11c w Ciechocinku odbył się I Ogólnopolski Turniej Halowy OSIREK CUP w kategorii trampkarz 2003-2004.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn, a najlepszą okazał się zespół Pałuczanka Żnin. Turniej obfitował w piękne akcje oraz spektakularne bramki, jak chociażby wspaniały strzał w okienko z rzutu wolnego najlepszego strzelca turnieju (11 goli) Adriana Buczkowskiego z UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski.

1) UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski - Błękitni Inowrocław 0:02) Zdrój OSiR Ciechocinek - Pałuczanka Żnin 2:5
3) Włocławia Włocławek - UKS Jedynka I Aleksandrów Kujawski 1:2
4) Błękitni Inowrocław - UKS Jedynka I Aleksandrów Kujawski 1:6
5) Pałuczanka Żnin - Włocławia Włocławek 3:0
6) UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski - Zdrój OSiR Ciechocinek 0:0
7) Zdrój OSiR Ciechocinek - Błękitni Inowrocław 1:1
8) Włocławia Włocławek - UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 0:1
9) UKS Jedynka I Aleksandrów Kujawski - Pałuczanka Żnin 0:3
10) Błękitni Inowrocław - Pałuczanka Żnin 0:3
11) UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski - UKS Jedynka I Aleksandrów Kujawski 0:3
12) Zdrój OSiR Ciechocinek - Włocławia Włocławek 0:2
13) Włocławia Włocławek - Błękitni Inowrocław 1:1
14) UKS Jedynka I Aleksandrów Kujawski - Zdrój OSiR Ciechocinek 3:0
15) Pałuczanka Żnin - UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 2:0

 

Zawodnik Turnieju (wybór trenerów) : Antoni Pietrzak (Pałuczanka Żnin)
Bramkarz Turnieju (wybór trenerów) : Miłosz Czekała (UKS Jedynka II Aleksandrów Kuj.)
Najlepszy Strzelec Turnieju : Adrian Buczkowski (UKS Jedynka I Aleksandrów Kuj.)
powrót

Poleć treść :
Gadu-Gadu Facebook Nasza Klasa Grono Wykop Digg Google Windows
aktualności ciechocinek

Jeszcze nie dodano żadnego komentarza.
Aby dodać komentarz prosimy przejść na zakładkę Dodaj komentarz

wypożyczanie komputerów zdrowa woda
Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy
Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie W3B World z siedzibą we Włocławku przy ul. Rucianej 11.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w poniższych celach :
Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych jest oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści usług do Twoich zainteresowań, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary i ich udoskonalanie, jak również marketing własny Gamma Ffittings jest uzasadniony interesem administratora danych osobowych. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych w tym kierowanie do Ciebie reklam, w tym remarketing oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „wyrażam zgodę” znajdujący się na końcu niniejszego wyjaśnienia.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym kierowanie reklam oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej MiastoCIECHOCINEK.com w tym danych zapisywanych w plikach cookies przez Gamma Ffittings również po rozpoczęciu obowiązywania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czyli od dnia 25 maja 2018 roku. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i mogę ją w dowolnym momencie wycofać, kierując wiadomość na adres mailowy: info@miastociechocinek.com z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.